Koniec sezonu

Wygraną 4:1 z BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała zakończyliśmy rozgrywki w

I Lidze Wojewódzkiej Młodzików D1.

Nasz zespół zajął ostatecznie czwarte miejsce w tabeli ligowej, Mistrzem Śląska w sezonie 2015/2016 została drużyna MKS Żory, drugie miejsce zajął zespół Rakowa Częstochowa, a trzecią lokatę BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

W strefie spadkowej znalazły się zespoły Odry Wodzisław i GKS Katowice i te zespoły w następnym sezonie występować będą w II Lidze Wojewódzkiej. Awans do I Ligi zapewniły sobie drużyny APN GKS Tychy (1 miejsce w II Lidze Wojewódzkiej Młodzików D1 - grupa południowa) oraz KS Skra Częstochowa (1 miejsce  w II Lidze Wojewódzkiej Młodzików D1 - grupa północna).

W I Lidze Wojewódzkiej Młodzików (runda wiosenna) rozegraliśmy 14 spotkań, zdobywając 21 punktów, nasi zawodnicy zdobyli 25 bramek tracąc 15, odnieśliśmy 6 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek.