Dołącz do nas!!!

Zostań zawodnikiem MOSiR Jastrzębie!!!

Nasza drużyna bierze udział w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej Młodzików w której rywalizujemy z najlepszymi drużynami na Śląsku. Zajęliśmy III miejsce w 1 Wojewódzkiej Lidze Młodzików Młodszych w sezonie 2014/2015.

Uczestniczymy również w wielu turniejach międzynarodowych między innymi: Fragaria Cup (Słowacja), Kaposvar Intersport Youth Football Festival (Węgry), jak również w wielu turniejach w Polsce.

Nasi zawodnicy powoływani są do Reprezentacji Podokręgu Rybnik, Reprezentacji Śląska.

Jeżeli urodziłeś się w roku 2003 lub 2004 a piłka nożna to twoja życiowa pasja, zapraszamy na nasze zajęcia.

Dodatkowych informacji udzieli trener Jarosław Utikal (nr. tel.: 515168150) lub proszę o kontakt na e-mail rocznika: mosir2003jastrzebie@interia.eu