Zmiany w roczniku 2003 - SP MOSiR Jastrzębie

Wraz z końcem sezonu w naszej drużynie nastąpiły zmiany, trenerem rocznika 2003 został Pan Marcin Rabczak, nowym kierownikiem drużyny Pan Remigiusz Gruszka.

Trener Jarosław Utikal podczas zakończenia sezonu podziękował naszym zawodnikom i rodzicom za ponad sześcioletnią współpracę.

Chciałbym w imieniu swoim jak i zawodników, oraz rodziców podziękować za lata poświęcone na doskonalenie umiejętności piłkarskich naszych pociech.

Dziękujemy za trud i pracę jaką włożył Pan wprowadzenie naszych synów we wspaniały świat piłki nożnej, który jest dla nich całym życie. Dziękujemy, że pokazał im Pan, że wchodząc na boisko można zapomnieć o wszystkim innym i robić to co się kocha. Dziękujemy że przez sport kształtował Pan ich charakter, nauczył Pan naszych chłopaków że nie warto się poddawać i dążyć do wyznaczonego celu. Dziękujemy za te wszystkie godziny spędzone na boisku!!!

Życzymy powodzenia!!!